Współpraca

Firma nasza oprócz prowadzonej działalności dealerskiej wyspecjalizowana jest zarówno w transporcie i przechowywaniu pojazdów używanych i uszkodzonych na zlecenie instytucji takich jak banki, leasingi, ubezpieczalnie, urzędy skarbowe, służby państwowe jak i w sprzedaży tychże pojazdów.

W powyższym zakresie współpracujemy z bankami ( m.in. VOLKSWAGEN BANK POLSKA S.A.,  BPH - dawniej GE MONEY), firmami leasingowymi (m in. EFL S.A. ,VOLKSWAGEN LEASING Sp. z o.o.,  BRELEASING Sp. z o.o., BZ WBK LEASING S.A., RAIFFEISEN LEASING POLSKA S.A.) i ubezpieczalniami (PZU S.A., WARTA S.A., HESTIA, ALLIANZ POLSKA).

Sprzedajemy także samochody używane z dużych flot samochodowych takich firm jak KOPMANIA PIWOWARSKA S.A., REMES Sp.zo.o., REMMERS, LORENZ BAHLSEN SNACK-WORLD Sp. z o.o POLAND, LAMA GOLD POLAND Sp. z o.o.,  VOX i wiele innych.

Od 2008 roku współpracujemy w zakresie odkupu pojazdów z największymi polskimi wypożyczalniami tj. EXPRESS S.A.,EURORENT SP. Z O.O. i AVIS – na zasadzie bayback (odkup w latach 2010 - 2012 floty ponad 450 aut rocznych i dwuletnich). Z wszystkimi w/w firmami mamy zawarte umowy o współpracy.

W ramach działalności z w/w firmami prowadzimy różne formy współpracy w zakresie sprzedaży pojazdów – od klasycznego komisu, poprzez udział w aukcjach internetowych dla ograniczonej grupy kontrahentów, aż po odkup pojazdów bezpośrednio po wycenie rzeczoznawcy lub na podstawie umowy odkupu (bayback).

Zgodnie z procedurami Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, który wdrożyliśmy w lipcu 2004r. Nasze działania nakierowane są na nieustanne poszukiwanie nowych partnerów, co pozwala oferować naszym klientom coraz szerszy asortyment pojazdów do sprzedaży. Naszym największym atutem jest szybka sprzedaż aut używanych spowodowana wieloma czynnikami,  mianowicie:


- znakomite położenie firmy,

- świetnie przygotowana nowa infrastruktura - duże, utwardzone kostką brukową, dobrze oznakowane i oświetlone place handlowe,

- profesjonalny i kompetentny personel przeszkolony w zakresie przygotowania pojazdu do sprzedaży, rzetelnej wyceny jak i obsługi klienta,

- możliwość kontroli stanu technicznego pojazdu, jak i możliwość dokonania
koniecznych napraw w ASO lub serwisie blacharsko - lakierniczym,

- dysponowanie własnym nowoczesnym transportem do przewozu pojazdów na terenie całego kraju,

- bieżące prezentowanie oferty pojazdów w największych i najpopularniejszych portalach internetowym w kraju tj.  „otomoto'' i ,,allegro'',

- wdrożone procedury ISO.O dobrze rozwijającej się współpracy z naszymi partnerami może świadczyć fakt, że w 2012 roku sprzedaliśmy ponad 7000 aut w tym 1851 używanych i powypadkowych, a w ciągłej sprzedaży posiadamy 300 pojazdów używanych i powypadkowych.

Dla firm oferujemy odkup lub organizację licytacji na pojazdy używane z flot samochodowych na zasadzie pośrednictwa sprzedaży.

Grupa Krotoski – Cichy przygotowana jest do odkupu nieograniczonej ilości pojazdów.